Skład - To i Owo Band - profesjonalny zespół na wesele

Profesjonalny zespół na wesele To i Owo Band - Skład zespołu

Jako profesjonalny zespół na wesele, To i Owo Band tworzą doświadczeni i utalentowani muzycy. Zadbamy o jakość wykonania poszczególnych utworów na Twoim weselu.

pani 1 - To i Owo Band

Joanna Niedziela

Wokalistka, wodzirej, laureatka wielu konkursów muzycznych m.in. INOATA 2008 Inowrocław, wraz z zespołem wokalnym SALWA z Torunia laureatka m.in. 5 PRZEGLĄDU PIOSENKI WOJSKA POLSKIEGO w warszawskich Łazienkach w roku 2008 oraz ogólnopolskiego konkursu NADMORSKA KOLĘDA w Gdyni w roku 2010.

marcin sklad zespolu toiowoband bydgoszcz - To i Owo Band

Marcin Chojnacki

Gitarzysta, wokalista, nauczyciel gry na gitarze w prywatnej szkole muzycznej. Gitarzysta zespołu Doctor C z którym nagrał płytę i teledysk do utworu BRUDNA ŚWIADOMOŚĆ TORUŃ. Liczne koncerty w całej Polsce m.in. z zespołem Big Cyc.

pan1 1 - To i Owo Band

Zbigniew Gajewski

Szkoła muzyczna drugiego stopnia w Toruniu, śpiew solowy.
Laureat telewizyjnego programu SZANSA NA SUKCES.z zespołem KOMBI
Wokalista, perkusista manager zespołu, pasjonat muzyki rockowej i jazzu. W zespole wodzirej, instrumenty klawiszowe, wokal oraz konferansjerka.

pan3 1 - To i Owo Band

Yuriy Ovsyannikov

Szkoła muzyczna w Kijowie instrument saksofon tenorowy, altowy i sopranowy. Wielokrotne wyjazdy na kontrakty zagraniczne. Uczestnik w TV- show „Ananasy z naszej klasy”, Sylwester dla Polonii w Chicago. Liczne nagrania z różnymi zespołami – „The Ślub”, Dezire, Big-Band Józefa Eliasza z którym współpracuje obecnie.

Robert Korwel - To i Owo Band

Robert Korwel

Perkusista, wokalista, szkoła I stopień PSM w Bydgoszczy w klasie perkusji I fortepianu, absolwent Pałacu Młodzieży grał w Big Bandzie jazowym 75 na perkusji i instrumentach perkusyjnych oraz absolwent UKW na wydziale edukacji muzycznej. 

Sprawdź jakość wykonania poszczególnych utworów przez członków To i Owo Band ogłdając filmy na stronie Wideo lub posłuchaj ich na stronie Audio.

logo fb1 - To i Owo Band
logo fb2 - To i Owo Band
logo yt1 - To i Owo Band
logoyt2 - To i Owo Band
logo sc - To i Owo Band
logo sc2 - To i Owo Band

Kontakt

Zbigniew Gajewski
tel. 691 156 323
zbigniewgaj@wp.pl

logo nowe - To i Owo Band